мтз-82

Комплект проводки мтз-82 

Комплект автомобільної проводки для МТЗ-82. Реалізуємо комплекти власного виробництва. Кожен комплект може бути виготовлений як за ДСТУ або ГОСТ так і в більш дешевому варіанті. Проте у роздріб ми не продаємо здешевлені комплекти тому що маємо відповідальність перед нашими замовниками. 

Займаємось виробленням джгутів автомобільної проводки більше 20 років за радянських часів наша організація виробляла комплекти напряму для заводів виробників автомобілів. 

Також є змога робити індивідуальні замовлення або за зразком або за наявності виробничої схеми. Приймаємо також замовлення на вироблення джгутів автомобільної проводки для військової техніки, побутової техніки, спецтехніки. 

Наше виробництво має в своєму активі висококласних та досвідчених інженерів, тому ви можете бути впевнені що наші вироби будуть виготовлені із дотриманням супротивів. Важливо акцентувати на цьому увагу тому що сучасна проводка і мідь відрізняються від матеріалів радянського зразка, а самі мідь використовують вищої проби тому зазвичай проводка на 10-20% тонше, проте це не означає що вона гірше адже у даному випадку важливий супротив.

Ми збираємо комплекти по кольорах загалом у 90% користувачів не виникає складнощів в заміні автомобільних джгутів проте ми хочемо повідомити що ми не надаємо схеми встановлення тобто монтажні схеми, це тому що у нас виробництво ми працюємо з виробничими схемами які не передбачають інформації про те куди і який провід під'єднується це інший напрямок автомобільної електрики. 

У 5% випадків буває що джгут може не підійти це стається тому що невірна підібрана модифікація автомобіля, попередні автомобіль зазнавав модифікацій іншого спеціаліста. Саме тому просимо завжди перевіряти та надавати інформацію про модель яка вказана в техпаспорті. У будь-якому випадку ми приймаємо наші вироби до повернення на протязі 14 днів з дати замовлення, якщо виріб не пошкоджений. У такому випадку ви втрачаєте тільки кошти за доставку у обидва боки. 

Автопроводка — виробництво джгутів автомобільної проводки будь-якої складності.